Jaunumi

Sākusies mediju akreditācija Rīgas modes nedēļai

26.09.2021

Baltijas modes federācija uzsāk mediju akreditāciju RIGA FASHION WEEK pasākumiem, kas norisināsies no 2021. gada 12. līdz 16. oktobrim.

Pieteikumi RFW akreditācijai tiek pieņemti elektroniski, aizpildot Pieteikumu akreditācijai, kas ir pieejams RFW oficiālajā mājas lapā sadaļā Mediju akreditācija līdz 4. oktobrim. Pēc norādītā datuma pieteikumi akreditācijai netiks pieņemti.

Par akreditācijas piešķiršanu vai atteikumu tajā, Iesniedzējs tiks informēts pa elektronisko pastu ne vēlāk kā 2021. gada 7. oktobrī.

Ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai Latvijā, RFW tiks organizēts atbilstoši zaļajam drošības līmenim, un pasākumā varēs piedalīties tikai vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Pievēršam uzmanību, ka, iesniedzot Pieteikumu akreditācijai, Iesniedzējs apliecina, ka ir izlasījis un pilnībā piekritis  Mediju akreditācijas noteikumiem, kuri ir pieejami RFW mājas lapā.

NB! Pievienotajai fotogrāfijai jāatbilst sekojošām prasībām: portrets, kurā ir skaidri redzama personas seja (min. 1000x1500 px, 1 mb).

Par akreditācijas karšu saņemšanas laiku un vietu akreditētajiem žurnālistiem tiks paziņots personīgi. Lai saņemtu speciālo caurlaidi, žurnālistam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.