Jaunumi

Rīgas modes nedēļa maina savu lokāciju

12.09.2019

Latvijas svarīgākais notikums modes industrijā - Rīgas modes nedēļa - savā 31. sezonā, no 29. oktobra līdz 2. novembrim, mainīs savu lokāciju, un šoruden RFW galvenās skates norisināsies jaunatklātajā Hanzas Peronā. 

Šoruden, kādreizējā Rīgas preču stacijas noliktavas ēka "New Hanza" teritorijā atdzimst kā koncertzāle un platforma kultūrai, mākslai, mūzikai un citiem notikumiem. Apvienojot ēkas vairāk kā 100 gadu vēsturi ar mūsdienīgu pieeju ikdienas procesos, tapa efektīva un funkcionāla telpa ērtai pasākumu rīkošanai un baudīšanai - Hanzas Perons. Pēc rekonstrukcijas ēka saglabāja savu vēsturisko veidolu, lai kļūtu par vēl vienu atsauci uz pilsētas straujo industriālo attīstību un savā jaunajā formā pārtaptu par nozīmīgu kultūras galamērķi Rīgā.

"Organizējot Rīgas modes nedēļu jau 15 gadu garumā, mums vienmēr bijis svarīgi ne tikai demonstrēt starptautiskai sabiedrībai pašmāju modes industrijas labākos sasniegumus un talantīgākajiem no jauniem māksliniekiem iedot starta iespēju, bet arī atklāt jaunākās un interesantākās vietas Rīgas kartē. Restaurētais Hanzas Perons ir tiešām interesanta un stilīga vieta, kas Rīgas kultūras notikumu dzīvi padarīs daudzveidīgāku," atzīst Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

No š.g. 29. oktobra līdz 2. novembrim RIGA FASHION WEEK profesionālo modes skašu programmas ietvaros savas jaunākās 2020. gada pavasara-vasaras sezonas pret-a-porter sieviešu un vīriešu modes kolekcijas demonstrēs labākie Latvijas modes mākslinieki un aicināti dizaineri no citām valstīm.