Jaunumi

Latvija un United Fashion Berlīnes modes nedēļā

24.07.2018

Jūlija sākumā Baltijas modes federācija pārstāvēja Latviju Berlīnes modes nedēļā kopā ar mūsu talantīgo dizaineri Ketu Gutmani Eiropas projekta United Fashion ietvaros, un tagad gatavojas uzņemt projekta partnerus un Eiropas dizainerus nākošajā pasākumā, kas norisināsies Rīgā oktobrī, un kura programma iekļaus Eiropas dizaineru showroom, radošās darbnīcas un semināri par tēmām „Digitalizācija” un „Zīmola vadība” u.c. aktivitātes.


Projekts “United Fashion” kopumā norisināsies 4 gadus un tajā sadarbojas 8 organizācijas, tostarp arī Baltijas Modes federācija, no 7 Eiropas Savienības dalībvalstīm – Beļģijas, Lielbritānijas, Francijas, Latvijas, Portugāles, Vācijas un Maķedonijas. Šo projektu atbalsta ES programmas “Radošā Eiropa” fonds, un tā mērķis ir veicināt modes dizaineru darbību visā Eiropā, lai tie būtu vairāk orientēti uz uzņēmējdarbību un uzlabotu konkurētspēju starptautiskā mērogā, neierobežojot dizaineru radošumu.


“United Fashion” projektu atbalsta ES fondu programma “Creative Europe”, ar Latvijas Republikas  Kultūras ministrijas līdzfinansējumu projekta “Radošā Eiropa” ietvaros.