Jaunumi

14.12.2020

Rīgā norisinājās Eiropas mēroga projekts United Fashion

RIGA FASHION WEEK ietvaros Latvijā jau otro reizi norisinājās starptautisks projekts United Fashion (UF). Šī projekta programmas ietvaros notika Eiropas dizaineru digitālas kolekciju prezentācijas, klātienes seminārs un arī vebinārs tiešsaistē, kurā piedalījās modes eksperti no dažādām valstīm, kā arī bija vērojama UF dizaineru kolekciju izstāde.

Lasīt vairāk...
02.11.2020

Noslēgusies 32. Rīgas modes nedēļa

Pagājušās nedēļas beigās noslēdzās Rīgas 32. modes nedēļa, kas, pretēji skeptiķu prognozēm, norisinājās veiksmīgi. Neskatoties uz vairākiem ierobežojumiem, rudens sesijas programma bija kā vienmēr piesātināta un daudzveidīga.

Lasīt vairāk...
28.10.2020

Izsludināti 2019. gada Latvijas modes gada laureāti

27. oktobrī digitālas mākslas centrā Digital Art House norisinājās 15. jubilejas Latvijas modes gada balvas pasniegšanas ceremonija. Šajā vakarā tika apbalvoti paši veiksmīgākie Latvijas modes industrijas profesionāļi, ņemot vērā viņu veikumu pagājušajā gadā. 

Lasīt vairāk...
28.10.2020

Publicēta Rīgas 32. modes nedēļas programma

Šoruden Latvijas modes industrijas galvenā notikuma pasākumi norisināsies no 27. līdz 31. oktobrim, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus. Neskatoties uz vairākiem ierobežojumiem un jauninājumiem, modes nedēļas programma būs ne mazāk piesātināta un daudzveidīga. Tradicionāli Latvijas dizaineri prezentēs savas jaunas kolekcijas, ar kurām būs iespējams iepazīties klātienes un tiešsaistes formātos. 

Lasīt vairāk...
26.10.2020

Rīgā norisināsies Eiropas mēroga projekts United Fashion

No 29.-30. oktobrim, RIGA FASHION WEEK ietvaros Latvijā jau otro reizi norisināsies starptautisks projekts United Fashion (UF). Šī projekta programmas ietvaros notiks Eiropas dizaineru digitālas kolekciju prezentācijas, klātienes seminārs un arī vebinārs tiešsaistē, kurā piedalīsies modes eksperti no dažādām valstīm, kā arī būs vērojama UF dizaineru kolekciju izstāde.

Lasīt vairāk...
22.10.2020

Norisināsies 15. jubilejas Latvijas Modes gada balvas pasniegšanas ceremonija  

27. oktobrī Rīgā, digitālās mākslas centrā Digital Art House, notiks 15. jubilejas Latvijas Modes gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā tiks pasniegtas balvas par paveikto 2019. gadā. Katru gadu vadošie modes industrijas eksperti Latvijā sacenšas par titulu būt labākajiem savā profesionālajā jomā.  Projekta retrospekcija aptver plašu nomināciju loku: sākot ar laicīgām nominācijām, piemēram, “Gada stilīgākais mūzikas izpildītājs”, beidzot ar nišas un profesionālām nominācijām, piemēram, “Ieguldījums modes industrijas attīstībā”.

Lasīt vairāk...
15.10.2020

Sākusies mediju akreditācija 32. Rīgas modes nedēļai

Baltijas modes federācija uzsāk mediju akreditāciju RIGA FASHION WEEK pasākumiem, kas norisināsies no 2020. gada 27. līdz 31. oktobrim.

Lasīt vairāk...
07.10.2020

No 27. līdz 31. oktobrim norisināsies Rīgas Modes nedēļa

RIGA FASHION WEEK organizators — Baltijas modes federācija — izziņo 32. Rīgas modes nedēļas datumus. Šoruden Latvijas modes industrijas galvenā notikuma pasākumi norisināsies no 27. līdz 31. oktobrim,  ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus. 

Lasīt vairāk...
09.03.2020

Kā iegūt ielūgumu uz RIGA FASHION WEEK?

Lasīt vairāk...