Dizaineri

PIXIE Won't Play

PIXIE Won't Play, iedvesmojoties no sievietes pilsētā, kopš 2015. gada apģērbā apvieno eleganci, nepiespiestību un vieglumu. Sievišķīgi un vīrišķīgi silueti tiek iznesti neitrālā krāsu paletē un materializēti izmantojot elpojošus audumus.

Ērts dizains, pārdomāta materiāla izvēle un iespēja būt daudzveidīgai ir katra PIXIE apģērbu modeļa pamatā, paredzot vietu valkātājas pašizpausmei un neatkārtojamajam stilam. PIXIE ir radīts sievietei, kura ir iepazinusi savu iekšējo skaistumu. Viņa vēlas apģērbu, kas ir atbilstošs jebkuram mirklim - tas ir tāds, kas ikdienas solī nes līdzi vēstījumu par personīgo nostāju un vērtībām.

Zīmols tic sievietes dabiskumam un nepieciešamībai būt sev pašai - šajā filozofijā nav vietas kolekciju fotoattēlu pēcapstrādei, jo skaistums slēpjas patiesumā pret sevi. PIXIE ir patstāvīga, tāpēc nebaidās runāt par sievietes tiesībām izmantot gan sievišķīgās, gan vīrišķīgās kvalitātes. Viņa ļauj izpausties iekšējam bērnam. Atvērta, droša sevī un ieinteresēta, viņa ir gatava iet savu ceļu, daloties iegūtajā ar apkārtējo vidi.

PIXIE Won't Play skaidri definē ilgtspēju kā nozīmīgāko elementu, kas raksturo zīmola pamatnostāju. Sieviete, kas izvēlas PIXIE, apzinās ne tikai sevi, bet arī apkārtesošo. Pārstrādāti materiāli, dabai draudzīgas krāsas un cieņa pret dzīvo ir PIXIE radīšanas procesa pamatā. Viņa zina, ka maģija meklējama dabā, tāpēc sargā to. Radies mijiedarbē ar prasmīgākajiem vietējiem amatniekiem, apģērbs tiek izstrādāts Latvijā - vietā, kurā PIXIE rod iedvesmu un redz savu nākotni.

PIXIE tic pasaulei, kurā sievietes ceļā šķēršļu nav.

Kolekcijas

Prese